Logo

Developerské projekty

Residence Pod Stárkou, Praha 4, Michle

  • Adresa: Pod Stárkou 1462, 14000 Michle
  • Plocha: od 46m2 - do 246m2
  • Web: www.podstarkou.cz

Pouze 14 jednotek v jedinečné Residenci pod Tyršovým vrchem, od 48,3 m2 do 246 m2, balkon či terasa o velikostech od 3 do 135 m2. Standardem jsou 3 - 3,6 m vysoké stropy, hliníková okna, venkovní el. ovládáné žaluzie, podlahové vytápění a chlazení tepel.čerpadlem s šesti hlubinnými vrty. K dispozici jsou ještě dvě jednotky 2+kk/T a jedna 4+kk/L,B. Rychlé spojení na Václavské náměstí tramvají bez přestupů. www.podstarkou.cz

Rezidence Chodov

Nový, nadstandardně moderní projekt bytového domu, ve vilové zástavbě Starého Chodova. Na výběr jsou ještě 4 bytové jednotky a 1 nebytový prostor v přízemí. Většina bytů má lozdžii či terasu. Byty mají zajímavá, často atypická dispoziční řešení, s důrazem na účelnost a pohodlnost bydlení. K bytům je možné dokoupit parkovací stání v suteréné garáži i sklep. Celý areál splňuje podmínky bezbariérového přístupu. Projekt se nachází v oblíbené, klienty vyhledávané lokalitě, která nabízí veškerou občanskou vybyvenost. a dopravní dostupnost do centra města, a to nejen v denních, ale i nočních hodinách. Ihned k nastěhování.

Bytový dům Kotíkova, Praha 10 Kolovraty

  • Adresa: , Kolovraty
  • Plocha: od 32.83m2 - do 76.62m2

Projekt výstavby bytového domu v Kotíkově ulici v Praze 10 v Kolovratech. V domě je 9 bytů se sklepy a s garážovými stáními, či s venkovním parkováním. Dům je téměř dokončen a v květnu bude k nastěhování. Umístění projektu v klidné, slepé ulici jej předurčuje k příjemnému bydlení v dosahu centra Prahy. Vlak z Kolovrat na Hlavní nádraží jezdí ve špičce každých 15 minut.

Investiční a realitní společnost REDOT Zajímají Vás naše developerské projekty?

Kontaktujte nás

a

Centrála REDOT

Adresa
Panská 10, Praha 1
Telefon
270 002 222
Mobil
739 222 222
Email
redot@redot.cz
Naše pobočky